Monday, February 1, 2010

Az elképzelhetetlen


1 éve még nem tudtam elképzelni, hogy mikor lesz nálunk legközelebb vendégség, örültem, ha pihenhettem egy kicsit, nem hogy 50 palacsintát sütni és bab levest főzni, készülni...
Az előző vasárnapi barát ebédre egy görög salátás rákosat készítettem, úgy gondoltam, most megmérettetek a palacsinta mumussal és győztem!!! :)
Kérek szépen Mirkoékról képet, mert nem találtam!!!

No comments: