A 2009-es évet 4 foggal zártuk, ma a 9. bújt elő... Más babáknak már ennyi idősen kint van az összes foga, mi még várunk...
A külön alvás nagyon bejött mindenkinek, tegnap a kiságyában aludt el, fogta a maciját, összebújtak, sokszor felnézett rám, de én csak álltam szótlanul az ágya mellett és küldtem az álommanókat... 40 perc múlva megérkeztek...
Mária dédivel töltöttük a délelőttöt, aki elmagyarázta, hogy ha bezárom az autóba a kulcsot, egy mobil és a pótkulcs segítségével, hogyan tudom megoldani a váratlan helyzetet, nehogy elfelejtsem, inkább átküldi mailen :) , közben a hó martalékából próbálta kiszabadítani az autónkat és egy nagyon szép hóembert is építettünk.
Sándor dédi! Küldtem Neked is ebédet, jó étvágyat!
3 comments:
Gratulálok a szép képekhez, jó volt hóembert építeni Veletek. Puszi Mária
Köszöni Sándor dédi a finom levest. Még Ambrusnak is jutott, aki váratlanul befutott. Nagyon finom volt, behabzsoltuk, ez a jó kifejezés. Receptet még telefonon kérek. Sok köszönet, puszi, Mária N.D.
Gyere máskor is Nagyi!!! Ambrusnak is sok puszi!!!
Post a Comment