pálinkás jó reggelt!
Saturday, February 6, 2010
Boldog névnapot Dórik, Dorottyák!!!
Isten éltesse sokáig a Nagynéniket és drága Keresztmamát!
1 comment:
vp
said...
Köszi!
Dóri (az egyik)
February 17, 2010 at 11:28 AM
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
1 comment:
Köszi!
Dóri (az egyik)
Post a Comment