pálinkás jó reggelt!
Wednesday, February 17, 2010
Ki kicsoda
-Hogy hívnak Panni?
-Pálinkás Panna Sáááája.
-Hogy hívják Apát?
-Pálinkás Zsolti
-Hogy hívják a Nagyvadit?
-Péter.
-És a Vépét?
-Pééééter.
-És a Tökit?
-Hát TÖKIIII!!! Ana!!!
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment