Friday, February 12, 2010

Beautyful day






Egyre többet vannak négyesben, jó kis csapat az Övék :) ....
Múlt heti spontán buli beszámoló kacsaréten.

5 comments:

vp said...

Külön-külön is fantasztikusak, no de így együtt?????
Relax!!!!
Remélem hamarosan folyt.köv!!!
puszi

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

Drága Sógor!
Hiába hívtalak, érdeklődnék, a hogy létedről! 6 hét fekvőgipsz??? ÁÁÁááá...
pussz

Mária N.D. said...

Imádlak Benneteket.Mária Dédi

Mária N.D. said...

Örülök, hogy végre elment a "comment"-em. Puszi Mária

Mária N.D. said...

Újabb próba hozzászólás. M.D.