Külön-külön is fantasztikusak, no de így együtt????? Relax!!!!Remélem hamarosan folyt.köv!!!puszi
Drága Sógor!Hiába hívtalak, érdeklődnék, a hogy létedről! 6 hét fekvőgipsz??? ÁÁÁááá...pussz
Imádlak Benneteket.Mária Dédi
Örülök, hogy végre elment a "comment"-em. Puszi Mária
Újabb próba hozzászólás. M.D.
Post a Comment
5 comments:
Külön-külön is fantasztikusak, no de így együtt?????
Relax!!!!
Remélem hamarosan folyt.köv!!!
puszi
Drága Sógor!
Hiába hívtalak, érdeklődnék, a hogy létedről! 6 hét fekvőgipsz??? ÁÁÁááá...
pussz
Imádlak Benneteket.Mária Dédi
Örülök, hogy végre elment a "comment"-em. Puszi Mária
Újabb próba hozzászólás. M.D.
Post a Comment