Monday, February 8, 2010

Dalok, mondókák

Kicsi vagyok én,
Hinta-palinta,
Boci, boci,

Hóember:
Hóembernek se keze se lába, hóembernek pici szeme szén,
lustán pislant fa dugó az orra, ásót kannát visel a fején...

Panni version:
Hóembernek se keze se lába, hóembernek pici szeme szép,
lustán Pista, fa dugó az orra, ásót, almát visel a fején...

Zengő ABC,
Lassan jár a Csiga...

ezeket mondogatja, énekelgeti, teli vigyorral :)

No comments: