Sunday, December 19, 2010

2,5 éves

beszélgetés a cicussal:
-elaltatlak, gyere kis cicám, de csukd be szemed, mert kimegyek... Mérges leszek, ha nem alszol cica!

éjszakai ébredés:
-megtaláltam, Anya megtaláltam egyedül a cumim, huuu ez nem semmi, ügyes vagyok!

-de de de ne legyél mérges, mert megőőőőrülök, Apa ne menjél dolgozni, mert fontos, hogy itt maradj, nem kell dolgozni Apppa

1 comment:

vp said...

Elképesztően tündéri a csipogója!