A fent említett kellemetlenségekből adódóan kialakult egy szorongás Panniban. Éjszakai ébredésnél kiabál, hogy "ne adj kúpot", pelusozásnál, vagy bármikor, amikor vízszintesbe kerül: "ne adj kúúúúpot, légyszi ne adj kúpot nekeeeeem"
Ez annnnyira rossz érzés nekem, mert amióta a pelusról épp leszokóban vagyunk, 3 naponta kakil.... Amikor először hallottam erről a jelenségről (Védőnőtől), pont azt gondoltam, mint az első szoptatási tanácsadásnál: nálunk, nem lesz prbléma...
aha
No comments:
Post a Comment