Át bizony! Eszti, ha jól emlékszem a gyerekkorunkból, ezt a mondatot te is sokat hallottad, nem???? :-)pusz: Dóri
hajjajjjjjj... tiszta anyja!
Post a Comment
2 comments:
Át bizony! Eszti, ha jól emlékszem a gyerekkorunkból, ezt a mondatot te is sokat hallottad, nem???? :-)
pusz: Dóri
hajjajjjjjj... tiszta anyja!
Post a Comment