Köszönjük a lehetőséget!!!!!!!! Nagyon jó volt, kár, hogy csak egyszer van egy évben, bár a pelusban a bogyókákat elnézve, nem is bánom annyira......
Post a Comment
1 comment:
Köszönjük a lehetőséget!!!!!!!! Nagyon jó volt, kár, hogy csak egyszer van egy évben, bár a pelusban a bogyókákat elnézve, nem is bánom annyira......
Post a Comment