Wednesday, December 31, 2008

Amikor az én anyum született – Levél Pannitól

Szia Anyu!

Azt kértem aputól, hogy legyen szíves leírni, amit diktálok, hogy ezúton üzenhessek neked és kívánjak nagyon boldog szülinapot!

Te vagy a legszuperebb és legcsodálaotosabb anyuka a világon, kérlek, ne aggódj, ha (szerinteted) nem eszem eleget, vagy ha nyűgös vagyok, igazából néha én sem tudom mit akarok, de azt akarom, hogy kitaláld! Hidd el, ez csak annak szól, hogy próbálgatom a határaimat, és persze a tietekét is! Nagyon szeretem veled a hétköznapokat, mert mindig megszínesíted, és izgalmassá teszed a napon, nem hagysz soha magamra és értékeled minden új mutatványomat!

Ezúton szeretnék neked Nagyon Boldog Születésnapot kívánni ezzel a kis válogatással, amit neked kézítettem kettőnkről, ja és apu most mondta, hogy ilenkor van az új év is, (amit nem értek), de azért Boldog Új Évet is!

Puszi Pancsó


2 comments:

Anonymous said...

Boldog szülinapot kíván Kacsarét is!
Eszti, olyan de olyan jó az első kép!!! Persze a többi is nagyon aranyos, de az első különösen tetszik!
puszi

Páli Nagyok said...

Boldog Születésnapot Esztike!