Azt kértem aputól, hogy legyen szíves leírni, amit diktálok, hogy ezúton üzenhessek neked és kívánjak nagyon boldog szülinapot!
Te vagy a legszuperebb és legcsodálaotosabb anyuka a világon, kérlek, ne aggódj, ha (szerinteted) nem eszem eleget, vagy ha nyűgös vagyok, igazából néha én sem tudom mit akarok, de azt akarom, hogy kitaláld! Hidd el, ez csak annak szól, hogy próbálgatom a határaimat, és persze a tietekét is! Nagyon szeretem veled a hétköznapokat, mert mindig megszínesíted, és izgalmassá teszed a napon, nem hagysz soha magamra és értékeled minden új mutatványomat!
Ezúton szeretnék neked Nagyon Boldog Születésnapot kívánni ezzel a kis válogatással, amit neked kézítettem kettőnkről, ja és apu most mondta, hogy ilenkor van az új év is, (amit nem értek), de azért Boldog Új Évet is!
Puszi Pancsó

2 comments:
Boldog szülinapot kíván Kacsarét is!
Eszti, olyan de olyan jó az első kép!!! Persze a többi is nagyon aranyos, de az első különösen tetszik!
puszi
Boldog Születésnapot Esztike!
Post a Comment