Thursday, December 11, 2008

Egy napunk

Napirendnek nem mondanám, de kb. így alakul egy napunk:

Fél 6 körül ébred Panni, Apa hozza a mi ágyunkba egy gyors szopira, majd folytatja az alvást mellettem fél 8-8-ig. Dumálva ébred, simogat, sikít a fülembe, én is ébredek. Cumijával játszik egyet,

gyors ágyazás és megyünk a konyhába. Alma reszelés (csak az oxidálódott jó barna reszelt alma az igazi :)), ebéd készítés (jelenleg: répa krumplival 1-1 darab), fél 9 körül újabb szopi, elvileg itt kellene ennie almát, de nem kéri, utána játék a ágyon, Anyával tekeredik a kígyó, hoc-hoc katona, kukucsos játék, felismerhetetlen mimikálás, prrrr, pocakfújás, megeszem-megeszem és egyéb gyúrás, tornáztatás, kiabálás, hülyéskedés.


Fél 10-től fél 12-ig pihenés jó időben az erkélyen, majd ébredés után szopi, 1 körül ebéd, utána 20 perc emésztés háton a járókában (ilyenkor ebédelek én is), közös játék,








délutáni 1 órás alvás, utána alma (ami addigra már nagyon édes), szopi, háromnegyed 8-kor fürdés, 8-kor tápszer Apával, fél 9 körül édes álom.




1 comment:

Anonymous said...

Mérnöki pontosság! Höm-höm, minden nap ilyen precíz????
És van időd az órára nézni???? Én csak a sorrendet tudnám leírni, azt is sokszor felrúgjuk még!
pusz