Elmentem bevásárolni útközben, elkezdett szállingózni a hó. Megijedtem, hogy Zsolti kint hagyta Pannit az erkélyen, de Ő megnyugtatott, hogy ne izguljak, minden rendben. Mire hazaértem, ez a kép fogadott:
1 comment:
Anonymous
said...
Hát igen, ilyen egy gondos apa!!! Ha zuhogott volna a hó, Zsolti épített volna Panni fölé egy jégkunyhót??!!!
1 comment:
Hát igen, ilyen egy gondos apa!!!
Ha zuhogott volna a hó, Zsolti épített volna Panni fölé egy jégkunyhót??!!!
Post a Comment