Wednesday, December 10, 2008

Minden nap kétszer erkély jelenet


Szép időben így:



Elmentem bevásárolni útközben, elkezdett szállingózni a hó. Megijedtem, hogy Zsolti kint hagyta Pannit az erkélyen, de Ő megnyugtatott, hogy ne izguljak, minden rendben. Mire hazaértem, ez a kép fogadott:





1 comment:

Anonymous said...

Hát igen, ilyen egy gondos apa!!!
Ha zuhogott volna a hó, Zsolti épített volna Panni fölé egy jégkunyhót??!!!