Esztikém!Az én fejemet is elcserélték a képek alapján! Megcsappant az önbizalmam!!!!!!Csók az Amazonnak!
Dórim!Én is gondolkodtam, hogy feltegyem, vagy sem, bár szerintem helyes és sajnos ez az 1 van, kérek többet!!! Több alkalmat, több képet!!!csók Kacsarétnek
Post a Comment
2 comments:
Esztikém!
Az én fejemet is elcserélték a képek alapján! Megcsappant az önbizalmam!!!!!!
Csók az Amazonnak!
Dórim!
Én is gondolkodtam, hogy feltegyem, vagy sem, bár szerintem helyes és sajnos ez az 1 van, kérek többet!!! Több alkalmat, több képet!!!
csók Kacsarétnek
Post a Comment