Tuesday, May 12, 2009

Csere-bere



2 comments:

Anonymous said...

Esztikém!
Az én fejemet is elcserélték a képek alapján! Megcsappant az önbizalmam!!!!!!
Csók az Amazonnak!

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

Dórim!
Én is gondolkodtam, hogy feltegyem, vagy sem, bár szerintem helyes és sajnos ez az 1 van, kérek többet!!! Több alkalmat, több képet!!!
csók Kacsarétnek