Monday, February 1, 2010

Fog sokasodás, egy kis friss (na ez nem jellemző a blogunkra)





A 2009-es évet 4 foggal zártuk, ma a 9. bújt elő... Más babáknak már ennyi idősen kint van az összes foga, mi még várunk...

A külön alvás nagyon bejött mindenkinek, tegnap a kiságyában aludt el, fogta a maciját, összebújtak, sokszor felnézett rám, de én csak álltam szótlanul az ágya mellett és küldtem az álommanókat... 40 perc múlva megérkeztek...

Mária dédivel töltöttük a délelőttöt, aki elmagyarázta, hogy ha bezárom az autóba a kulcsot, egy mobil és a pótkulcs segítségével, hogyan tudom megoldani a váratlan helyzetet, nehogy elfelejtsem, inkább átküldi mailen :) , közben a hó martalékából próbálta kiszabadítani az autónkat és egy nagyon szép hóembert is építettünk.

Sándor dédi! Küldtem Neked is ebédet, jó étvágyat!

3 comments:

Mária N.D. said...

Gratulálok a szép képekhez, jó volt hóembert építeni Veletek. Puszi Mária

Mária N.D. said...

Köszöni Sándor dédi a finom levest. Még Ambrusnak is jutott, aki váratlanul befutott. Nagyon finom volt, behabzsoltuk, ez a jó kifejezés. Receptet még telefonon kérek. Sok köszönet, puszi, Mária N.D.

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

Gyere máskor is Nagyi!!! Ambrusnak is sok puszi!!!