
Talán
ortopéd orvos?

Pannika mit csinálsz? Miért vetted fel a gumicsizmád, meg az eső kalapod?
-Műtök és esik az eső...
...

és csak főz...

főz...

és süt...

és ennyire élvezi...

vagy éppen futárkodik és csigákat szállít rendelésre...

vagy lehet, hogy egy lovast nevelek...
No comments:
Post a Comment