Monday, October 18, 2010

Mi lesz ebből a gyerekből?

Talán
ortopéd orvos? Pannika mit csinálsz? Miért vetted fel a gumicsizmád, meg az eső kalapod?
-Műtök és esik az eső...
...
és csak főz...
főz...
és süt...
és ennyire élvezi...
vagy éppen futárkodik és csigákat szállít rendelésre...
vagy lehet, hogy egy lovast nevelek...

No comments: