Sunday, October 24, 2010

Lány kontra Fiú

Árcsival és Pancsurival lovacskásat játszottunk, na persze megnyertem a ló szerepét, ugráltak rajtam, etettek, itattak, a játék végén a nappali közepén kifeküdtem, némi kedves szóra és simogatásra vágytam. Panni rögtön tudta mi kell a vén kancának, szeretgetett és közben ezt mondta:

-megfésüllek lovacskám, megmasszírozom a hátad...

mire Árcsi ráugrott a hátamra:

-én meg kiszívom a véééredet!

:)))))

1 comment:

vp said...

A báránylelkű középső fiacskám.....
Igazi hamburger gyerek!