Árcsival és Pancsurival lovacskásat játszottunk, na persze megnyertem a ló szerepét, ugráltak rajtam, etettek, itattak, a játék végén a nappali közepén kifeküdtem, némi kedves szóra és simogatásra vágytam. Panni rögtön tudta mi kell a vén kancának, szeretgetett és közben ezt mondta:
-megfésüllek lovacskám, megmasszírozom a hátad...
mire Árcsi ráugrott a hátamra:
-én meg kiszívom a véééredet!
:)))))
1 comment:
A báránylelkű középső fiacskám.....
Igazi hamburger gyerek!
Post a Comment