Monday, October 18, 2010

Még, még, még, ennyi nem elég












-Mama! Fotózz, hadd nézzem meg!

2 comments:

vp said...

DÍVA, bár nem tudom elfelejteni, amit Bogdányban nyomott a terasz elé.............

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

Sóóóógor! Ezt a történetet tartogassuk az első antipatikus udvarlónak :), akkor tárjuk a nagyközönség elé :)Sok puszi Kacsarétre, hiányoztok!!!