

Pannival délelőttönként festegetünk: rajzolok valamit és kiszinezi, eső csöppöket pontoz, ujjfestékkel, ecsettel, filccel, nagyjából szívárványhoz hasonlót, csigát köröz és tegnapig ennyi volt a repertoár...
...na de ez már kérem szépen egy jól kivehető napocska!!!
No comments:
Post a Comment