Monday, October 18, 2010

Napocska





Pannival délelőttönként festegetünk: rajzolok valamit és kiszinezi, eső csöppöket pontoz, ujjfestékkel, ecsettel, filccel, nagyjából szívárványhoz hasonlót, csigát köröz és tegnapig ennyi volt a repertoár...

...na de ez már kérem szépen egy jól kivehető napocska!!!




No comments: