Köszönjük a sok édes képet. Mária és Sándor DD.
Üzenet megy új módon. Puszikat küldök újból. Mária D.
Nem találjuk a fényképezőt, a telefonról töltöttük ezeket!puszi
Post a Comment
3 comments:
Köszönjük a sok édes képet. Mária és Sándor DD.
Üzenet megy új módon. Puszikat küldök újból. Mária D.
Nem találjuk a fényképezőt, a telefonról töltöttük ezeket!
puszi
Post a Comment