Panni olyan sok kis apró cuki pillanatot szerez nekünk mondataival, amin elképed az ember mert nem is gondolja, hogyan jutott ez eszébe ennek a csöpp kisasszonynak.
Az egyetlen probléma, hogy ezeket azonnal rögzíteni kellene mert hajlamosak vagyunk elfelejteni. Ezen túl ígérem Pannikám, hogy azonnal ugrom és dokumentálom.
Miután megleptem egy kinder tojással.
"Köszi, most kibontom egy kicsit és megeszem egy kicsit".
Kocsiban Namuéktól hazafelé megkérdeztem, hogy szeretne-e játszani a pacival otthon, akit a Namuéknál töltőtt hétvége előtt olyan gondosan betakergatott, hogy jól aludjon.
"Nem a csacsi beteg, te leszel a csacskóm apukám!"
Namu kérdezi: Hogy hívják ezt a kislányt, Panni?!!
"Nem Béla vagyok."
Esztiés Panni ül a kádban.
Panni kérdezi anyut: "Mi a bajod?"
Eszti: "Mérges vagyok, mert belerúgtam az asztal sarkába."
Panni: "Ne legyél mérges, látod itt vagyok melletted!"
Panni kérdezi: "Apuuu, fáj a térded?"
Apu már tudja, hogy Panni pacit akar belőlem faragni, ha nem figyelek, így ezt mondom: "Igen fáj a térdem!"
Panni: "Gyere meggyógyítom" "Jó már?"
Apu már tudja mi jön: "Igen most már rendben van"
Panni: "Jó, akkor te leszel a pacikám"
No comments:
Post a Comment