Megpróbálok pár szót írni a gyönyörű lányotokról. Cuki egy kis pofa. Sok puszival Mátia N.D.
Nagyikám!Te aztán percre kész vagy! Még csak most küldtem az éterbe a képeket! PusziHívlak mindjárt, hogy mikor megyünk a Júlia utcába!!!Puszi
Post a Comment
2 comments:
Megpróbálok pár szót írni a gyönyörű lányotokról. Cuki egy kis pofa. Sok puszival Mátia N.D.
Nagyikám!
Te aztán percre kész vagy! Még csak most küldtem az éterbe a képeket! Puszi
Hívlak mindjárt, hogy mikor megyünk a Júlia utcába!!!Puszi
Post a Comment