Monday, December 6, 2010

Mikulás party 2010

Amikor még csak vártuk:




és végre megérkezett:







1 comment:

vp said...

Köszönjük a lehetőséget!!!!!!!! Nagyon jó volt, kár, hogy csak egyszer van egy évben, bár a pelusban a bogyókákat elnézve, nem is bánom annyira......