Sunday, December 19, 2010

a zseni átlát a káoszon




2 comments:

vp said...

Át bizony! Eszti, ha jól emlékszem a gyerekkorunkból, ezt a mondatot te is sokat hallottad, nem???? :-)

pusz: Dóri

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

hajjajjjjjj... tiszta anyja!