Sunday, June 22, 2008

11 órás hírek

Eszti még a kórházban van de szorgalmasan küldi nekem a friss képeket Panniról . Holnap reggel derül ki, hogy haza engedik-e a csajokat, vagy még szerdáig bent tartják őket. Remélem előbbi.......
.

2 comments:

Anonymous said...

Jaj de szép ez a tündérke!
Olyan békésen alszik, majd átküldöm a fiúkat tanfolyamra...

Anonymous said...

Sziasztok Fiatalok!

Gyönyörű Kislány , Gratulálunk!

Reméljük a lakásban minden készen áll a csajok érkezésére!

Esztit nem zavarnám, gondolom most össze kell szoknia a Pici Pannival.

Szóljatok, amint alkalmas egy látogatás, mert már nagyon várom a babaillatot..:-)

puszi Mindannyiótoknak
Rita&Ádám