Sunday, June 1, 2008

Visszatekintés

Mivel még csak most kezdtük a blogozást, ne lepődjön meg a kedves olvasó, ha néhányszor idő és térugrást tapasztal. A lényeg, hogy szeretnénk bepótolni eddigi mihaszna és hanyag nem blogozásunkat, úgyhogy ezt a részt egy kis visszatekintőnek szánom az elmúlt pár hónapra. Na hol is kezdjük......

1. Eszti névnapom alkalmával elrabolt és olyan helyre vitt, ahol csaphattunk egy nagy reggeli pikniket és össze tudtuk hasonlítani pocakunkat. A helyszín a Brunszvik kastély kertje, résztvevők Panni (7 hónapos), Eszti (26), Zsolti (29).

















2. Panni ugyan még nem bújt ki a anyuból, de már 2 dvd-je is van :). Eszti talált egy szuper 4D-s ultrahangost aki már legelső alkalommal megdícsérte Pannit és biztosított minket, hogy teljességgel kizárt, hogy a baba alultáplált.....



3. Már nagyon várjuk a kis hercegnőt és Esztié minden elismerésem, hősiesen bírja a kiképzést, a rugásokat, ütéseket és kedves csapottakat a belső szerveken :). Azt mondja, hogy nincs az a pénz amiért ezt elcserélné, legalábbis az esetek túlnyomó többségében. Az idő múlásával és a szülés közeledtével egyre nehezebb Esztinek "helyet változtatni", Panni már 3,2 kg és jelentősen lassítja a mamát.






Aki bújt, aki nem......









No comments: