Friday, June 13, 2008

pihentető éjszakák

1 hete már, hogy drága Panni babánk, egész éjszaka izeg-mozog, bulizik és néha úgy érzem, kidönti a "ház" :) oldalát. Ennek az a következménye, hogy egész este szórakoztatjuk egymást: Ő kidugja a popsiját, kezecskéjét, apró lábát, én megcsiklandozom, Ő pedig élvezi, hogy, a napi teendők után, az övé az egész éjszaka. Zsolti, minden felszisszenésemre felébred, megkérdezi, hogy minden rendben van, vagy segítségre szorulok. Reggel 5 és 6 között tudok elaludni, és már 8-9 között fent vagyok. Ez alatt a 2 óra alatt, átlagosan háromszor szülök álmomban, és amint nyílik a szemem, nem tudom megkülönböztetni az álmot a valóságtól és keresem Pannit.

Zsoltinak megjegyezték a munkatársai, hogy elég fáradtnak tűnik (kérdem én, mi lesz, ha már hárman leszünk:)) Egyik este, Zsolti mellettem aludt, Panni intenzíven pankrációzott, mire megsimogattam a pocakom és megkérdeztem, hogy :
-Panni! Te focizol odabent? -mire Zsolti álmában válaszolt:
-Igen! Középpályás vagyok !
:) :) :)

No comments: