Monday, February 1, 2010

fodrász előtt-után



Pannikám! Hol a hajad?
-"elbújt..."
és mit csinált vele a fodrász néni?
-"elvágta"

2 comments:

Mária N.D. said...

De jó úgy nézni a képeket, hogy személyesen is láttam a szőke tündért. Szívesen mosolyog és nem fél a hótól. Puszi, Mária N.D.

vp said...

Váooooooooooooo! Dögös az új frizura! És az a napszemcsis fotó, hát be kell kakkantani!