DÍVA, bár nem tudom elfelejteni, amit Bogdányban nyomott a terasz elé.............
Sóóóógor! Ezt a történetet tartogassuk az első antipatikus udvarlónak :), akkor tárjuk a nagyközönség elé :)Sok puszi Kacsarétre, hiányoztok!!!
Post a Comment
2 comments:
DÍVA, bár nem tudom elfelejteni, amit Bogdányban nyomott a terasz elé.............
Sóóóógor! Ezt a történetet tartogassuk az első antipatikus udvarlónak :), akkor tárjuk a nagyközönség elé :)Sok puszi Kacsarétre, hiányoztok!!!
Post a Comment