Monday, October 18, 2010

Táncos











2 comments:

Mária N.D. said...

Megpróbálok pár szót írni a gyönyörű lányotokról. Cuki egy kis pofa. Sok puszival Mátia N.D.

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

Nagyikám!
Te aztán percre kész vagy! Még csak most küldtem az éterbe a képeket! Puszi
Hívlak mindjárt, hogy mikor megyünk a Júlia utcába!!!Puszi