Sunday, October 17, 2010

Tegnap esti édesség, csak ez nem hízlal :)

-Tudod hova megy Apa?
-Párizsba megy én is megyek egyedül...
-Mit hozzon Neked?
-párizsit, Barbit, békát, "Csúz"t, meg békát, Barbit...
:)

3 comments:

Mária N.D. said...

Köszönjük a sok édes képet. Mária és Sándor DD.

Mária N.D. said...

Üzenet megy új módon. Puszikat küldök újból. Mária D.

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

Nem találjuk a fényképezőt, a telefonról töltöttük ezeket!
puszi