Monday, March 12, 2012

Fővárosi Nagycirkusz




Krisztiékkel már régóta megbeszéltünk egy közös cirkuszozást. Vasárnap 11-re mentünk, erre a fantasztikus előadásra, mindenkinek szívből ajánlom, jó kis program rossz időre. Telefonos érdeklődésemre azt mondták, hogy másfél óra az egész, amiből lett 2,5 ami nem lett volna probléma, ha Zsolti nem aznap utazik Prágába :)

No comments: