Wednesday, March 14, 2012

Fahéj Utca

Fahéj utcában nagyokat mulat Panni. Papa szorgalmasan tölti le a jobbnál jobb klasszikus meséket nagyi meg egyszerűen ahogy Panni mondja "mindent megcsinál".
Panni sokszor kint marad a Fahéjban, hogy Ezstivel időt tudjunk tőlteni az építkezésen, amit ezúton is köszönünk.
Tegnap Panni Esztivel aludt el, de a nagyi várta ébredéskor, melyet Panni így konstatált:
"Hol van Anya, hol van Apa?" - hüp
"Elmentek, nemsokára jönnek" - mondta nagyi
"Hm, jó akkor csinálj nekem palacsintát nagyi!"

Könnyen leválthatóak vagyunk! - a szülők


No comments: