Sunday, March 18, 2012

Szentendre

Régi-új program, de a tavasz első igazi napján kihagyhatatlan. Kicsi és nagy Rácz Gabiék is csatlakoztak és Emil volt olyan kedves és órákig próbált elektronikusan parkolni, természetesen sikertelenül....
Panni sokáig figyelte a Fő téren az elsős gimnazisták előadását, utána pedig azonnal lecsapott a színpadra.
Verőfény, jó idő, napszemüveg, unikum...... jó nap volt.






No comments: