Monday, March 12, 2012

Kis Rácz Gabi

Külön postot érdemel Rácz Gabika. 3 hónapos taknyolódás (vagy Panni, vagy mi) vééééégre 2 hete együtt tölthettünk egy péntek estét/éjszakát Tináékkal. Amikor Panni 4 hónapos volt, nem jutott eszembe, hogy spontán vendégséget csapjak, ezért mindig úúúúúúgy csodálom azokat az anyukákat, akik ezt egy perc alatt megoldják. Tina könnyedén vette az akadályokat és (mint minden alkalommal) kitett magáért, elnyerte a salija az "év uborka salátája" címet, reggeli, vacsora all inclusive ellátás.
Panni folyamatosan segített Gabikával kapcsolatban. Együtt fürdettük, megmosta a haját, bolondozott neki, felhúzta a zenélő játékot. Én altathattam el (juhuuuuuuu), segített az ágyban elrendezni a paplant, énekelt neki, szóval egy Tündérke volt. Nagy a szerelem...



Gabikának egy hangja sincs, cuki, finom baba illatú, kedves, nem zavarja, hogy 4 felnőtt, 1 gyerek, 2 kutya van körülötte, ugyan olyan boldog baba, mintha ez mindig így lenne.

No comments: