Monday, March 12, 2012

Fantasy Land









5 nap Apu nélkül, csak szuper programokkal lehetett enyhíteni a hiányon. Hétfőre a Fantazy Land játszóházra esett a választás. A játék után kimentünk sétálni és megnéztük az Omszki tó befagyott jegét.

2 comments:

profiropi said...

Úgy látszik ma mindent bepótolsz.. :)

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

hajajjjjjj, muszáj, mert nagyon megcsúsztam... puszi