pálinkás jó reggelt!
Monday, March 12, 2012
Építkezés
Ez egy hatalmas lélegzet vételnyi bejegyzés lenne, tele örömmel és csalódással, de inkább csak ennyit írnék:
-köszönet Györgyinek és Bélának a levezénylésért, sehol nem lennénk nélkületek, energiát nem spórolva segítetek minket
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment