Monday, March 12, 2012

Építkezés

Ez egy hatalmas lélegzet vételnyi bejegyzés lenne, tele örömmel és csalódással, de inkább csak ennyit írnék:
-köszönet Györgyinek és Bélának a levezénylésért, sehol nem lennénk nélkületek, energiát nem spórolva segítetek minket


No comments: