Monday, March 12, 2012

Soha, de soha nem alszom ott az oviban...




A címben szereplő mondat minden reggel elhangzik Panni szájából, rend szerint az után, hogy "ma Csajos napot szeretnék" és a "ki jön értem?" és persze az "ebéd után értem jössz?" mondatok után. Kín keservesen idáig háromszor sikerült rávennem az oviban alvásra. Ilyenkor mindent kitalál, hogy mit teljesítsek, az egyike volt a leghatalmasabb karácsonyfa felkutatása. A délután szuper volt, adventi vásárba mentünk a Bazilika elé, ahol jöttek a bibliai történetek, kürtöskalács oltotta az éhséget, forró csoki a szomjunkat.

No comments: