Monday, March 12, 2012

Itt a Farsang "áll a báááál"





Panni nagy izgalommal készült a Farsangra. Rendeltünk egy Csingilinges jelmezt, (csak pár öltés volt a "handmade") zöld zakót vettünk hozzá, ha esetleg fázna Csingiling. Megérkeztünk az oviba, ahol mindenki szép jelmezbe öltözött. Az én édes Kislányom, nem értette, hogy miért van mindenki beöltözve és egy olyan kemény jelenetet vágott le, hogy gyorsan jelentkeztem a www.ertsunkszot.hu "hiszti tréningére" (amúgy nagyon ajánlom a 8 hetes kurzust:))
A képek abban az 5 percben készültek, amikor a hiszti pauza üzemmódba váltott, csak hogy jó emlék legyen az első ovis farsang.

No comments: