pálinkás jó reggelt!
Monday, March 12, 2012
Betegség
A betegség sajnos nem kerül el minket. Általában torok gyulladás, hőemelkedés, 1 hét gyógyulás. Ilyenkor úgy barbizunk, hogy megágyazok a földön, ha elfárad Panni, csak elfordul és alszik. Ezt muszáj volt megörökítenem. Cuki.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment