Monday, March 12, 2012

Betegség



A betegség sajnos nem kerül el minket. Általában torok gyulladás, hőemelkedés, 1 hét gyógyulás. Ilyenkor úgy barbizunk, hogy megágyazok a földön, ha elfárad Panni, csak elfordul és alszik. Ezt muszáj volt megörökítenem. Cuki.

No comments: