Sunday, October 24, 2010

Hétvége

Hogy mi volt fantasztikus ebben hétvégében?

Az összhang...

Mindenki tudta mi a dolga, a 4 gyermekünk cukin játszott, élveztük a bent és kint létet, a hangulatot, mindenkinek jutott egy kis idő a kikapcsolódásra, hatalmasakat pihentünk és a pecsenye kacsa sem veszett össze az aszalt szilvával...

Boldikám lehengrelt mindenkit a sakk tudásával, Bercus kirakja az 1400-as puzzlet, Árcsi a kedves, bár veszélyes Don Törpillo a kenyér "puháját" is szereti , Törpilla meg egy igazi csaj, aki hétvégén leginkább a vonatokkal, repülőkkel játszott, bár amint hazamentek a Fiúk előkerültek a pónik és a Barbik.

1 comment:

vp said...

Bizony jó a nagy-nagy család, olaszos zenei aláfestéssel....!!!!! Tényleg 100 pontos hétvége volt, szerintem szóljunk Namunak, hogy szombaton folytatjuk :-)!