Friday, July 11, 2008

Nagy Család

Reggel Pannival a nappaliban pihentünk, amikor megérkezett Anyu, aki nem ébresztett fel minket, pihenjünk, amíg lehet. Aztán megjött Boldi, akivel egész délelőtt játszott Namu, utána Éva dédi jött 36 db meglepetés palacsintával, később Dóri, Vp, Áron, akik 2,5 órát vártak a kórházban CTG-re, majd legvégül Apu futott be, pár percre, hogy láthassa unokáját (mmm... azt hiszem a palacsinta elég nagy vonzerő :) ). Még szerencse, hogy ilyen nagy a kanapénk :) Már csak Mária dédi és Sándor dédi hiányoztak, akik Pilisszentlászlón pihenik ki a rohanó hétköznapokat! Remélem, még sokszor lesz ilyen meglepetésben részem!

1 comment:

Anonymous said...

Ezt bátran megígérhetem!
Úgy szeretném már Pannit ébren is látni (bár a fiúk mindent megtettek az ügy érdekében)!!!