Thursday, July 10, 2008

Keresztszülők


Hosszú egyeztetés után, végre sikerült egy olyan időpontot találni, amikor Panni is és Őri Dóriék is ráértek. Reggeltől számoltuk Anyuval a szopi időket, mikor jöjjenek Zoliék, amikor Panni a lehető legjobb kislány benyomását kelti az általunk kiszemelt Keresztszülőknek. Elérkezett a várva várt pillanat. Dóriék megérkeztek. Rövid ismerkedés (a "beetetés" :)) után (Dóri, Zotya, Panni) rátértünk a lényegre. A sokszor elpróbált koreográfiánk elérte a kellő hatást, ami a következő volt: Egy üveg pezsgőnek hamisítottuk meg a címkéjét, amin nem a törley dry felirat volt olvasható, hanem a következő:


Drága Barátaink, alig tudtak szóhoz jutni, annyira meglepődtek (a válasz nem maradt el: IGEN :)) és bevallom őszintén, elértem, amit akartam: Őri Dóri sírt! (Sokkal jobb volt a sminkje, mint nekem, és ezt nem engedhettem) Annyit készültünk ezekre a percekre Zsoltival és annyira tökéletesre akartuk, amilyen lett. Ez a két ember érdemli meg a LEGJOBBAN ezt a titulust és igazán örültünk, hogy sikerült meghatni Őket. Panni egy kis meglepetéssel készült, személyhez szóló bodyban várta a Látogatókat, amit később Dóriék megkapnak.




Már csak a helyet és időpontot kell lefixálni... :)



No comments: