Saturday, July 26, 2008

Boldog Névnapot Panni baba!



Ma ünnepelendő Panna névnap. Kis Hercegnőnk Apukája, Anyukája, már múlt héten megvette az ajándékot, ami mindhármunk örömét szolgálja. Panni egy olyan hintát kapott, ami újszülőtt kortól használható, elektromos, 6 sebességes :) rezgő funkcióval, ami ellazítja a pociját, komolyzenét, természeti hangokat játszik, és érdekesebbnél, érdekesebb játékok lógnak rajta.



Névnapos


3 comments:

Anonymous said...

Boldog Panni napot!
Zsoltikám!
Hogy fértél be abba a pici hintába????
Elképesztően az apjára ütött ez a csajszi!!!!!
Eszti, majd a második.....
puszil Titeket egész Kacsarét

Anci és Apci said...

Utólag is Boldog Névnapot a hercegnőtöknek!!! Gondolom ez a hintás-zenélős őrület megkönnyíti az elalvásotokat...
Nagyon Zsoltis a Pannibaba:-)
jó ez a blogg,legalább képeken nyomonkövethetőek vagytok, megpróbálkozom én is vele, amennyire odajutok a gépemhez, és nem borulok rá közben:-)
Remélem,azért hamarosan látjuk egymást!! puszka Skuta family

Emil said...

Bizony Boldog Névnapot!

szuper a kiscsaj :)))