Mint korábban említettem, elég nehéz elviselni, hogy 4 fal közé vagyunk zárva. Pannit nem érheti nap, ezért csak 6 óra után mehetnénk sétálni, amikor Apa hazaér, de általában ez a "pocak fájós időszak". Györgyi nagyi és Andi átjött tegnap 4-re és kitalálták, hogy menjünk el valahova egy picit mozduljunk ki. Panniba belenyomtuk a munyit (infacol, hogy ne fájjon a hasa), szopi, készülődés és indulás. Amikor a Margit-hídon zötykölődtünk, el sem hittem, hogy nem álmodom. Bementünk az üzletbe, gyorsan körbe mutattam Pannit és egy kis várakozás után rohantunk haza, hogy ne a kocsiba kelljen szoptatnom. Apa csak későn ért haza, ezért az esti séta elmaradt, de ma bepótoljuk. Éjféltől reggel negyed 5-ig aludt a mi kis Hercegnőnk, utána szopi, egy kis hasfájás és most megint 2 órája alszik. Anyukám, hősiesen elment a szülés utáni papírokat intézni, utána rohan vissza, hogy vigyázzon Pannira, míg mi elmegyünk bevásárolni. Fene jó dolgunk van. Panni imádja a 2 nagyit és én is nagyon szívesen hagyom velük. Nincs is jobb, mint a nagyik féle kényeztetés :)
No comments:
Post a Comment