Zsolti elmúlt éjszakáit nem mondanám pihentetőnek. Csütörtökön egy
csapat építésre kellett mennie Tokajba. Gondoltam remek alkalom, hogy kipihenje a fárasztó éjszakákat. Míg Ő
csapat épített,
Namuval pizsi-partyt csaptunk.
Pannival hármasban aludtunk a nagy ágyon, aki megmutatta, hogyan viselkedik egy minta gyerek. A buli túl jól sikerült - Anyu maradni akart, és már-már tervezgette, hogy Zsolti mostantól, Apu mellé költözik......
Az ígéret ellenére Zsolti reggel helyett délre meg is érkezett, és az "illatán" éreztem, hogy a buli jól sikerült.
No comments:
Post a Comment