Saturday, July 19, 2008

Apátlanul

Zsolti elmúlt éjszakáit nem mondanám pihentetőnek. Csütörtökön egy csapat építésre kellett mennie Tokajba. Gondoltam remek alkalom, hogy kipihenje a fárasztó éjszakákat. Míg Ő csapat épített, Namuval pizsi-partyt csaptunk. Pannival hármasban aludtunk a nagy ágyon, aki megmutatta, hogyan viselkedik egy minta gyerek. A buli túl jól sikerült - Anyu maradni akart, és már-már tervezgette, hogy Zsolti mostantól, Apu mellé költözik......

Az ígéret ellenére Zsolti reggel helyett délre meg is érkezett, és az "illatán" éreztem, hogy a buli jól sikerült.


No comments: