Saturday, July 19, 2008
Boldog születésnapot Dóri!
Nővérem, ma töltötte be a **-et :), ezért Namu és Nagyvadász hatalmas vendégséget csaptak. Kerti sütögetés formájában, finomabbnál finomabb husik, és saláták kerültek az asztalra. Namu pácolt, Apu sütött az új grillen, (úgy látszik, nagyon össze tudnak dolgozni a szülők, mert fantasztikusat alkottak). Dóriékon kívül, még Éva dédi és Évi néni is ellátogattak a Zöldkő utcába az ünneplésre, megcsodálhatták, a 4 hetes Panna babát. Mint aggódó anyuka, Panni egész szobáját becsomagoltam (csak takaróból vittem hármat), nehogy valamiből nélkülözzünk. Sajnos a tortáról lemaradtunk, mert Panninak beköltözött az "ellenség" a pocakjába, ezért nem tudott pihenni, aminek az lett a vége, hogy hazajöttünk. Itthonról kívánunk NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT, DRÁGA NŐVÉRKÉM!!!
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment