Thursday, July 24, 2008
Nyaralunk - Panni 1 hónapos
07.20 Panni 1 hónapos!! Úgy gondoltuk Esztivel, hogy itt az ideje méltón megünnepelni ezt a neves alkalmat és vettük magunknak a bátorságot neki vágtunk a nagyvilágnak. El is jutottunk egészen a Rómaira, ahol terveink között szerepelt egy nagy közös séta Pannival és egy behekkezés. Mint később kiderült Panninak egyenlőre más fogalmai vannak az ünneplésről, ugyanis rögtön a hal kirendelés után koncertezni kezdett. Sajnos csillapíthatatlan volt a rossz kedv, szóval azzal a lendülettel fordultam vissza a teli tálcákkal csomagoltatni a halat, amilyennel jöttem. Mire hazaértünk szemünk fénye ismét jó magaviseletű lett, úgyhogy Esztivel leszűrtük a tanulságot - nem biztos, hogy mindenütt jó, de az tuti, hogy otthon a legjobb!
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
1 comment:
T. Szerzők!
A képek fantasztikusak, Panni egy cukorfalat.
A képméretet kéretik JAVÍTANI. Irány az 5 Megapixeles tartomány....
üdv.
T+E+Sz
Post a Comment