pálinkás jó reggelt!
Tuesday, July 15, 2008
Jó időt!
Családunk másik fele Horvátországban pihen. Innen kíváunk nekik szép időt, sok-sok pihenést egy aranyos napozó ruhás képpel! Már nagyon hiányoztok Panninak!!! Jövőre, mi is Veletek megyünk!
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment