Tuesday, July 15, 2008

Jó időt!

Családunk másik fele Horvátországban pihen. Innen kíváunk nekik szép időt, sok-sok pihenést egy aranyos napozó ruhás képpel! Már nagyon hiányoztok Panninak!!! Jövőre, mi is Veletek megyünk!

No comments: