Tegnap reggel, fantasztikus pasi jött hozzánk látogatóba :) . Éppen szoptattam, amikor Boldi megérkezett. Simogatta, puszilgatta, szeretgette, 20 percig csodálta és mindenkinek azt mondta, hogy Panni 4 hónapos és a testvére. Megható volt az én imádott Boldimat, és imádott Pannimat együtt látni.
Tegnap délelőtt Namuval kimerészkedtünk és elsétáltunk a Rózsakertig és vissza. Panni, egy hang nélkül aludta végig a rázós utat. Holnap lesz Mirko 30. szülinapi mulatsága, amire megpróbálunk elmenni, addig Anyu vigyáz Pannira. Remélem minden rendben lesz.
1 comment:
Csoda szép ez a Panni lány, Boldi is mesélt róla nem keveset...
Ha esti felügyeletre van szükségetek, Kacsarét szívesen vállalja, Berci ágya összeszerelve, de még üres, szóval szabad a pálya, legalább gyakorlok egy kicsit!
Post a Comment