Wednesday, July 9, 2008

Eltelt egy újabb hét

Panni, már 19 napos és napról napra egyre szebb, nagyobb, aranyosabb. Ma volt az első este, hogy szinte rá se kellett néznem. Fél 12-kor evés, fél 4-kor, majd csak reggel fél 8-kor. Se altatni nem kellett, se vigasztalni, mert nem volt sírás. Természetesen a fél éjszakát kettőnk között a nagy ágyban töltötte.

Tegnap reggel, fantasztikus pasi jött hozzánk látogatóba :) . Éppen szoptattam, amikor Boldi megérkezett. Simogatta, puszilgatta, szeretgette, 20 percig csodálta és mindenkinek azt mondta, hogy Panni 4 hónapos és a testvére. Megható volt az én imádott Boldimat, és imádott Pannimat együtt látni.
Tegnap délelőtt Namuval kimerészkedtünk és elsétáltunk a Rózsakertig és vissza. Panni, egy hang nélkül aludta végig a rázós utat. Holnap lesz Mirko 30. szülinapi mulatsága, amire megpróbálunk elmenni, addig Anyu vigyáz Pannira. Remélem minden rendben lesz.


.

1 comment:

vp said...

Csoda szép ez a Panni lány, Boldi is mesélt róla nem keveset...
Ha esti felügyeletre van szükségetek, Kacsarét szívesen vállalja, Berci ágya összeszerelve, de még üres, szóval szabad a pálya, legalább gyakorlok egy kicsit!